درباره و قوانین

سلام
وب سایت ماشین بان برای اولین بار در ایران بستری ایجاد کرده که علاقه مندان به طراحی خودرو که میپندارند دارای استعدادی در این زمینه هستند یا اصول و سواد آن را فراگرفته اند بتوانند از طریق این وب سایت استعداد های خود را شکوفا کرده و به دیگران هنر خود را نشان دهند.
همچنین در این قسمت امکان امتیاز دهی به طرح های ارسالی وجود دارد بنابراین به زودی طرح های برتر که توسط کاربران بیشترین امتیاز را بدست آوردند مشخص خواهد شد و به این طرح های برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد .
قوانین
۱_طرح های ارسالی باید نشان دهنده نسل بعدی هر خودرویی باشد که نام مدلش در سایت موجود است .
۲_لطفا برای طرح های ارسالی خود وقت صرف کرده و در ارسال آنها تا قبل از پختگی و داشتن جذابیت لازم عجله نکنید.
۳_به هیچ وجه طرح های دیگران را کپی نکنید که تایید نخواهد شد.
۴_طرح ها باید فقط شامل طرح خودرو باشد ، و اگر طرحی که ارسال میشود دارای تصاویر و نوشته های غیر اخلاقی و مغایر قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران باشد تایید نخواهد شد.
۵_برای هر طرح ارسالی از یک خودرو میتوانید تا ده تصویر ارسال کنید پس سعی کنید از خودرویی که طراحی میکنید تصاویری مختلف از تمام زوایای آن ارسال کنید تا نتیجه بهتری بدست آورید .

۶-شما از هم اکنون میتوانید به ارسال طرح های خود بپردازید .

۷-زمان پایان اولین دور مسابقه طراحی خودرو سایت ماشین بان ۱۳۹۶/۱/۳۰ میباشد پس اگر طرحی ارسال کردید تا آن زمان میتوانید طرح خود را به دیگران معرفی و نطرات آنها را جویا شوید .

۸-وب سایت ماشین بان هیچ گونه مسئولیتی در حفظ طرح های شما ندارد . پس جهت جلوگیری از بروز هر گونه مشکل سعی کنید همیشه یک نمونه از طرح های خود داشته باشید .

۹-ارسال طرح برای اولین مسابقه طراحی خودرو سایت ماشین بان رایگان میباشد .

۱۰-در مسابقه طراحی خودرو سایت ماشین بان امکان ویرایش طرح ها وجود ندارد و پس از پایان اولین دور از مسابقه طراحی خودرو تمامی طرح ها حذف خواهد شد ولی چون پس از پایان اولین دور از این مسابقه دور دوم بلافاصله شروع میشود . میتوانید طرح های خود را اصلاح کنید و دوباره بفرستید .

موفق باشید .

به واسطه سبک