تاریخچه شرکت مدیران خودرو
دسته بندی :تاریخچه برند:ام وی ام

شرکت صنايع خودروسازي مديران (“MVM “، مديران خودرو) با هدف توليد، واردات و صادرات انواع خودروهاي سبک و سنگين و همچنين تحقيق و توسعه در زمينه خودرو و صنعت خودروسازي در سال ۱۳۸۱ در منطقه ويژه اقتصادي ارگ جديد بم راه اندازي شد.

شرکت مديران خودرو که بصورت شرکت مشترک با شرکت چري چين اداره مي شود، تحت حمايت هاي آن شرکت به يک خودروساز قدرتمند تبديل شده است و به موفقيت هاي چشمگيري دست يافته است.

کارخانه: محل کارخانه در منطقه ويژه اقتصادي ارگ جديد بم و در زميني به وسعت ۵۰۰٫۰۰۰ متر مربع مي باشد و در حال حاضر بيش از ۲۵۰۰ نفر مهندس و کارگر در اين کارخانه مشغول به کار هستند. انتظار مي رود تا سال آينده ظرفيت توليد اين کارخانه به ۱۰۰٫۰۰۰ دستگاه در سال افزايش يابد.

مديريت: مديران خودرو يک شرکت بين المللي است که با رويکرد مشتري مداري و پياده سازي استاندارد هاي بين المللي توانسته است جايگاه ويژه اي در وضعيت خودرو ايران به دست آورد. شرکت مديران خودرو سيستم ارزيابي عملکرد جهاني را به منظور استعداديابي ايجاد کرده است و توانسته است با الگو برداري از شرکتهاي موفق در ساير کشور ها در زمان محدود به موفقيت هاي بسياري در زمينه ارتقا علمي و عملي دست پيدا نمايد. همچنين تعداد زيادي از مديران متخصص و کارشناسان فني را از ايران، چين و همچنين همکاراني از ديگر کشورها جذب کرده است. در همين حال مديران خودرو مفهوم بين المللي ” حق با مشتري است” را مورد توجه قرار داده است. ما سيستم پيشرفته DMS را به منظور مديريت فروش و خدمات پس از فروش به کار گرفته ايم تا امکان پاسخگويي به نيازهاي مشتريان در کمترين زمان را فراهم نمايد.

توليد: شرکت مديران خودرو تاکنون مدل هاي ذيل را با موفقيت به بازار معرفي کرده است .

– MVM110 : اولين محصول اين شرکت است که در اواخر سال ۱۳۸۳ معرفي شد. اين خودرو از تمام استانداردهاي اروپائي بهره مند است و به عنوان خودرويي کم مصرف و ايمن شناخته شده است. با توجه به به سياست گذاري هاي کشور در راستاي حرکت به سمت بهينه سازي مصرف سوخت و انرژي، MVM110 انتخاب آگاهانه اي است که نشان از بينش دقيق مشتريان اين خودرو دارد.

– MVM530 : به عنوان يک خودروي لوکس از موتور ۲۰۰۰CC و آپشن هاي متنوع بهره مي برد. از سال ۱۳۸۹ که اين خودرو وارد بازار ايران شده ، به خوبي در بازار مورد استقبال واقع گرديده است.

– X33 : خودروي شاسي بلندي مدرن و جادار است که هر دو مشخصه ي راحتي خودروهاي سواري و قابليت هاي خودروهاي شاسي بلند را همزمان در بر دارد. شرکت مديران خودرو در انطباق با سبک زندگي شهري معاصر يعني مدرن، پويا، سريع و مجلل چنين خودروئي را ارائه نموده است.

– MVM315 : با طراحي بيونيک (برگرفته از طبيعت) و آپشنهاي متنوع، القا کننده شادابي و نيروي جواني است. موتور پرقدرت و کم مصرف اين خودرو در کنار طراحي به روز و منحصر به فرد، از بارزترين مزاياي اين خودرو در مقايسه با ساير رقبا مي باشد.

فروش: مديران خودرو شبکه اي متشکل از بيش از ۱۲۰ نمايندگي در سرتاسر کشور راه اندازي نموده است. تا کنون بيش از ۸۰٫۰۰۰ مصرف کننده در کشور محصولات MVM را انتخاب کرده اند. اين شرکت از طريق کيفيت بالا، قيمت مناسب و محصولات به صرفه خود موفق به جلب اعتماد مشتريان گرديده است. مديران خودرو در ارتباط با شرکاي خود روش برد- برد را که روش بين المللي پيشرو در کسب و کار است را دنبال مي کند.

مديران خودرو شرکتي مسئول است و تلاش مي کند تا ماموريت خود در زمينه حمايت از محيط زيست، اشتغال زايي و رشد اقتصادي را همواره مورد توجه قرار دهد.

چشم انداز،

ما باور داريم براي کسب رضايت مشتري، محصولاتي متنوع و با کيفيت و خدماتي درخور شان و منزلت مصرف کنندگان با اتکا بر دانش محوري، فرآيند گرايي، بهبود مستمر ارائه نمائيم. لذا جهت نيل به اين اهداف استاندارد هاي بين المللي ISO 9001:2008 ، ISOTS 10004:2010 (نظرسنجي از مشتريان) ISO10002:2004 (رسيدگي به شکايات مشتريان) را به عنوان الگو انتخاب نموده که کليه پرسنل سازمان خود را متعهد به اجراي آنها مي دانند.

همچنين اين شرکت در راستاي توجه به مسئوليت هاي اجتماعي خود در زمينه حفظ محيط زيست، با ارتقا کيفيت محصولات خود در تابستان سال ۱۳۹۲ استاندارد آلايندگي EU IV را کسب نموده است.

ما برآنيم با تدوين استانداد هاي داخلي جهت نمايندگان فروش و خدمات پس از فروش و نظارت مستقيم بر فعاليت هاي ايشان سطح کيفي ارائه خدمات را بالا برده و از توان بالقوه ايشان جهت ارتقا سطح رضايت مشتريان استفاده نمائيم.

شرکت مديران خودرو درصدد است تا با ارئه مدل هاي کم مصرف، ايمن، زيبا و متنوع و همينطور از هر نظر مناسب براي سلايق مختلف مشتريان، پاسخي ايده ال براي خواسته هاي آنها داشته باشد و در عمل شعار مديران خودرو ايده ال را محقق نمايد.

در پايان از طرف سايت ماشين بان بايد نکاتي را خدمت کاربران عزيز عرض کنيم . و آن اينکه اين نوشته که خدمتتان تقديم گرديد عين مطلبي است که در سايت شرکت مديران خودرو درج گرديده است و ما بر حسب رعايت اصول انتشار مطالب و نقل قول ها بدون هيچ کم و کاستي آن را در سايت منتشر کرديم
که البته اين مطلب از حيث تاريخچه شرکت کاملا معتبر ميباشد اما تعريف و تمجيدهاي که اين شرکت ازخود و محصولاتش در سايتش درج نموده
صرفا” نظر همين برند بوده و نه سايت ماشين بان چرا که ما اعتقاد داريم ارزش محصولات هر شرکت توليدي را مصرف کنندگان آن در يک بازار آزاد و رقابتي مشخص خواهند کرد . و البته نظر کارشناس مربوطه و البته بدون وابستگي هم چندان دور از نظر مردم نميباشد .
با اميد موفقيت براي تمام کارآفرينان کشورمان .

دیدگاه خود را بنویسید

به واسطه سبک